S-a definitivat programul pentru Rockstadt Extreme Fest 2016 | Informația Harghitei - jurnal independent
sâmbătă , 18 septembrie 2021
Home » Timp Liber » S-a definitivat programul pentru Rockstadt Extreme Fest 2016
S-a definitivat programul pentru Rockstadt Extreme Fest 2016

S-a definitivat programul pentru Rockstadt Extreme Fest 2016

Organizatorii celui mai important festival de rock extrem din țară au anunțat că a fost definitivat programul ediției din acest an.

Joi, 11 august – scena secundară

17:30 – 18:10 – Berserkers
18:30 – 19:10 – Ordinul Negru
19:30 – 20:10 – Ura De După Ușă
20:30 – 21:15 – Clitgore
21:45 – 22:45 – HYPNO5E
23:05 – 23:50 – Postvorta
00:00 – Afterparty cu Socol și Fane

Scena „Adrian Rugină”

Vineri, 12 August        

13:45 – 14:30 – Htethemeth
15:00 – 16:00 – Soulfly
17:00 – 17:50 – Carach Angren
18:20 – 19:10 – Hocico
19:40 – 20:30 – Negură Bunget
21:00 – 22:00 – Bucovina
22:40 – 23:40 – Moonsorrow
00:10 – 01:25 – My Dying Bride

 Sâmbătă, 13 august

14:30 – 15:15 – Nexus
15:45 – 16:30 – Gutted
17:00 – 17:50 – Put Solnca
18:20 – 19:10 – Infected Rain
19:40 – 20:30 – Morgoth
21:00 – 22:00 – Tankard
22:40 – 23:40 – Borknagar
00:10 – 01:25 – MAYHEM

Duminică, 14 august

14:20 – 15:05 – Days Of Confusion
15:35 –  16:20 – Excrementory Grindfuckers
16:50 – 17:50 – Tesseract
18:20 – 19:10 – Cattle Decapitation
19:40 – 20:30 – Destruction
21:00 – 22:00 – Insomnium
22:40 – 23:40 – Soilwork
00:10 – 01:25 – Parkway Drive

Scena secundară

Vineri, 12 august

16:10 – 16:40 – TARG3T
17:50 – 18:20 – Negative Core Project
19:10 – 19:40 – Stercore
20:30 – 21:00 – Holocausto Canibal
22:00 – 22:40 – H8
23:40 – 00:10 – Adimirion
01:25 – 02:10 – MORIBUND OBLIVION
02:20 – Afterparty cu SOCOL si FANE

 

Sâmbătă, 13 august

16:00 – 16:30 – Perseverance
17:50 – 18:20 – We Are Numbers
19:10 – 19:40 – For The Wicked
20:30 – 21:00 – Nahum
22:00 – 22:40 – Infest
23:40 – 00:10 – Attack Vertikal
01:25 – 02:10 – Poem
02:20 – Afterparty cu Socol și Fane

Duminică, 14 august

16:30 – 17:00 – Inverted Pussyfix
17:50 – 18:20 – Jack The Stripper
19:10 – 19:40 – Angerseed
20:30 – 21:00 – E-AN-NA
22:00 – 22:40 – Mind Assault
23:40 – 00:10 – The Dignity Complex
01:25 – 02:20 – Smallman
02:20 – Afterparty cu Socol și Fane

Comentarii:

comentarii

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.