În perioada 8-10 mai se fac lucrări pe drumul spre Sântimbru Băi

0

Consiliul Județean Harghita precizează faptul că de luni până miercuri, pe o porțiune de 3 km a drumului județean 123D, între Sâncrăieni și Sântimbru Băi, până la intrarea în sat, se vor efectua lucrări de întreținere a elementelor de siguranță a traficului.

„Un trafic sigur este important atât pentru rezidenți, cât și pentru turiști, iar aceste lucrări vor contribui la asigurarea unor condiții bune de circulație. Sperăm ca lucrările să decurgă fără probleme și ca stațiunea să prindă viață” a adăugat Borboly Csaba, președintele Consiliului Județean Harghita.

Comentarii:

comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.